Усі звернення та заявки приймаємо та виконуємо у звичайному режимі. Прийом в офісі компанії проводиться виключно за попереднім записом.

Як правильно обрати домофонну компанію або чому саме ми?

    На сьогоднішній день встановлення домофона можуть запропонувати безліч компаній, але виникає питання як вибрати компанію що задовольнить більшість вимог? Спробуємо розібрати по пунктах на що ж потрібно звертати свою увагу.

 

    По-перше, зверніть увагу на двері. З чого вони виготовлені, яка товщина маталу, чи посилені ребрами жорсткості, утеплені, якщо так, то чим? Не рекомендується порошкове фарбування, так як на відкритому повітрі двері досить швидко піддаються корозії і при перефарбуванні (якщо, компанія надає такі послуги) ускладнюється якісне виконання. Такі двері будуть потребувати піскоструменевої обробки, що саме по собі дорого. Відповідно підтримувати гарний вигляд дверей буде неможливо. У нашому випадку використовується декоративна емаль з молотковим ефектом, яка є одночасно фарбою, грунтом і антикорозійним покриттям. Якщо в будинку вологий підвал та сильні випаровування або сторонні запахи, то абсолютно безкоштовно на нових дверях ми встановлюємо вентиляційні віконця з засувними стулками зсередини.

IMG 20162 174854

IMG 20160223 1433

 

   Бонусом на дверях є інформаційна табличка з номером під'їзду та нумерацією квартир, що крім естетичного вигляду допомагає Вашим гостям швидко знайти потрібну квартиру.IMG 201605 174948

    По-друге, важливим моментом є обладнання, яке встановлюється на двері. Не будемо перераховувати мінусів обладнання інших виробників, а зупинимося на плюсах обладнання з яким працює наша компанія.

IMG 20160223 143333

    Більше 10-ти років працюючи на ринку домофонізації ми переконалися в надійності обладнання торгової марки ВІЗИТ (VIZIT). Цей виробник йде в ногу з часом і постійно модернізує обладнання, надавши одну з новинок на ринку - систему МІФАЄР (MIFARE), яку ми і пропонуємо Нашим клієнтам.

big 483

Ці ключі захищені від підробок і, відповідно, Ваше житло надійніше захищене в порівнянні зі звичайним домофоном. Важливим моментом є двоконтактна кнопка виходу, що дозволить безперешкодно вийти з під’їзду в будь-яких ситуаціях. Також у нашому обладнанні є плюс, який особливо помітний мешканцям, що проживають на першому або другому поверхах - це гучність блоку виклику . Сигнал відкриття дверей і виклику в квартиру має приємний звук і середню гучність. Також, нашим інженерам вдалося реалізувати світлодіодне підсвічування дверей ззовні і всередині під'їзду з антивандальним захистом, що дуже зручно особливо в темних парадних. На фото вище.

    По-третє, на що слід звернути увагу, так це на переговорні пристрої в квартиру. Всі пристрої які ми встановлюємо обладнані не механічним зняттям трубки, а працюють на основі геркона, що так само продовжує їх термін використання. Також всі переговорні пристрої VIZIT мають два режими звичайний, та тихий.

 

trubki

    Четвертим і, напевно, найважливішим пунктом є технічне обслуговування і перелік послуг, які Вам надаються компанією Київ НКС. У нашому випадку згідно договору ми виробляємо щоквартальний плановий техогляд, а всі заявки на ремонт виконуються на протязі 24-х робочих годин, винятком можуть стати тільки складні, приміром, зварювальні роботи. Налагоджена безкоштовна адресна доставка ключів.

    По-п’яте,важливим пунктом для замовника є ціна. За рахунок чого ми пропонуємо доступну ціну? Київ НКС має власний завод дверей і є авторизованими представниками по встановленню та сервісу «Візит» в Україні. Що дозволяє донести послугу до кінцевого покупця з найменшими переплатами. Так само приємною особливістю є те, що підписуємо договір при 51% згодних мешканців в парадному, а оплата лишається фіксованою на кожну квартиру, відповідно Ви не оплачуєте за сусіда!

    Ось ми і перелічили найважливіші моменти при пошуку домофонної компанії. Отримавши всю інформацію Вам буде легко зробити правильний вибір. Бажаємо щоб Ваша оселя була комфортною та безпечною!

Виконані роботи можна побачити >>тут<<

Наше відео

0853825
Сегодня
Неделя
Месяц
All days
12
1186
162
853825

10.03%
38.62%
5.35%
0.91%
0.21%
44.88%
Online (15 minutes ago):4
4 guests
no members

Ваш IP:172.23.0.1