Усі звернення та заявки приймаємо та виконуємо у звичайному режимі. Прийом в офісі компанії проводиться виключно за попереднім записом.
Зміна тарифу!

Шановні абоненти!

З 01.01.2022 буде змінено абонентську плату.

Значно подорожчали ціни на закупівлю матеріальних ресурсів, малоцінних і швидкозношуваних предметів для проведення ремонтних робіт. Збільшились ціни на паливно-мастильні матеріали, зросла мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум.

Вище згадані, зовнішні фактори, на які підприємство не має впливу, значним чином впливають на формування тарифів. Тому виникла необхідність у перегляді та встановленні нових тарифів. З актуальними цінами Ви зможете ознайомитись в квитанціях

Сподіваємось на взаєморозуміння та співпрацю!

З повагою «Київ НКС» та ТОВ «ЦДК»

Шановні абоненти! З 01.01.2021 буде змінено абонентську плату у зв’язку із подорожчанням комплектуючих, збільшенням прожиткового мінімуму та інших причин, які пов’язані з ціноутворенням. З актуальними цінами ви зможете ознайомитись в квитанціях. З повагою, "Київ НКС" та «ЦДК».

З 01.01.2019 у зв'язку зі значним підвищенням цін на комплектуючі та паливно-мастильні матеріали, змінюється абонентна плата. З актуальними цінами Ви зможете ознайомитись в квитанціях. З повагою "Київ НКС"

  Знаходячись 15 років на ринку домофонізації, домофонна компанія «Київ НКС» завжди мала на меті захист осель від непрошених гостей . Але час йде вперед, і колись надійна система може стати недосконалою. На разі розроблена нова система візит (VIZIT) міфаєр (MIFARE) - система , яка не дозволяє безконтрольно копіювати ключі , а тому зменшує вірогідність несанкціонованого проникнення до будівлі. Термін служби домофонного обладнання 5 років, тому у багатьох систем він вичерпався. Враховуючи це, компанія Київ НКС вирішила встановити 50 систем міфаєр за власні кошти , більш того, ми надаємо по одному безкоштовному ключу на кожну квартиру. Ми впевнені у якості нашого обладнання,тому для наших абонентів на ключі діє нечувана гарантія - 3 роки! Додаткові ключі наразі коштують 65 гривень за штуку. Встигни використати свій шанс оновити систему безкоштовно!!!

Нагадуємо Вам що діють знижки на встановлення світлодіодного освітлення адаптованого у домофонну систему ВІЗИТ (VIZIT) в новому антивандальному захисті. Вартість усіх матеріалів з роботою 150 гривень.

Усім світлих парадних! 

IMG 201605 174948

Наше відео

0853848
Сегодня
Неделя
Месяц
All days
35
1209
185
853848

10.03%
38.62%
5.35%
0.91%
0.21%
44.88%
Online (15 minutes ago):6
6 guests
no members

Ваш IP:172.23.0.1